УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ ЗА НАЙКРАЩИЙ ПРОЕКТ ТАЙМЛАЙНУ

Таймлайн – це інструмент, який допомагає проілюструвати розвиток певної події у часі та просторі. Тайм-лайни використовують у навчальному процесі для кращого сприйняття учнями матеріалу. Це можуть бути біографічні довідки, хронологія подій, історія певних заходів чи процесів. У тайм-лайні вбудовуються зображення, фотоматеріали, аудіо- та відеофайли, місце Read More …

ІКТ В ОСВІТІ – ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ УЧИТЕЛІВ

Впродовж жовтня-листопада 2019 року на базі факультету фізики, математики та інформатики та кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій проходили курси підвищення кваліфікації учителів за напрямом використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. В межах курсів здійснено навчання учителів різних кваліфікацій (початкових класів. інформатики, математики, фізики, біології, географії, природознавства, Read More …

ВІДБУВСЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «САМОСТІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ»

20 листопада 2019 року на базі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся науково-методичний семінар «Самостійна діяльність студентів в умовах дистанційного навчання».

Конкурс “Розробка бренду Черкаської області”

Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації ініційовано процес розробки бренду Черкаської області. Конкурс розпочнеться 20 листопада і триватиме до 6 грудня 2019 року (включно). Варіант слогану повинен:  бути коротким, не більше 4-х слів; характеризувати регіон, передавати харизму Черкащини та розкривати її невідомі, цікаві, оригінальні сторони; легко запам’ятовуватися; Read More …

Відбулася навчальна (технологічна) практика

З 15 жовтня по 3 листопада 2019 року студенти 43, 43а та 43б груп спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) факультету фізики математики та інформатики проходили навчальну (технологічну) практику в комп’ютерних лабораторіях кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій та інформаційно-обчислювальному центрі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Read More …

Відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар «Гейміфікація як рушійна сила в освітньому процесі»

31 жовтня 2019 року на базі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся науково-методичний семінар «Гейміфікація як рушійна сила в освітньому процесі». В рамках семінару Марія Медведєва та Олександр Жмурко розповіли про переваги та недоліки застосування ігрових форм навчання в освітньому процесі. Розглянули  деякі  приклади  освітньої Read More …