ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР

ОГОЛОШЕННЯ! 29 квітня 2020 року об 11:00 год. відбудеться міжкафедральний науково-методичний онлайн-семінар “Технології створення персональних Web-ресурсів викладача”. Теми доповідей надсилайте на електронну пошту кафедри інформатики і ІКТ – informatika-ikt@ukr.net, і ми надішлемо Вам лист-запрошення стосовно участі в онлайн-семінарі.    

ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ІНФОРМАТИКИ» З ВИКОРИСТАННЯМ ДОДАТКУ MICROSOFT TEAMS

24 квітня 2020 року старший викладач кафедри інформатики і ІКТ Леся Паршукова провела онлайн-заняття з дисципліни «Методика навчання інформатики» на тему: «Методика вивчення табличних процесорів» для студентів 34 групи спеціальності «Інформатика». Метою такого заняття є не лише виявлення рівня професійної компетенції та педагогічної майстерності викладача, а Read More …

МЕРЕЖЕВА АКАДЕМІЯ CISCO УДПУ

Мережева академія Cisco Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University Cisco Academy) розпочала роботу з березня місяця 2020 року. Інструкторами академії є викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій факультету фізики, математики та інформатики, зокрема, завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, Read More …

#НА_ВЕЛИКДЕНЬ_ФФМІ_ВДОМА

Весна в Україні. Воскресає природа, воскресає життя. Надходять Великодні свята. Щороку  на факультеті фізики, математики та інформатики проходять різноманітні заходи, майстер-класи до Великодніх свят, де студенти та викладачі у дружній атмосфері, допомагаючи один одному, ознайомлюються з традиціями нашого народу і навчаються творити писанки, виготовляти власноруч Read More …

ДИСКУСІЇ НА КАРАНТИНІ: КОМУНІКАЦІЯ У СТИЛІ DIGITAL NOMADS

Навчання у дистанційному форматі відрізняється від очного. Саме, в умовах, в яких опинився увесь світ та Україна зокрема, досить актуальними є питання досягнення освітніх цілей, можливості комунікувати та реалізовувати суспільні відносини віртуально.

ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ХМАРНІ ТА МОБІЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ»

Підготовка студентів до педагогічно ефективного використання інформаційних технологій навчання у подальшій професійній діяльності є в пріоритеті професійної підготовки фахівців на факультеті фізики, математики та інформатики, зокрема: опанування системою знань, умінь і навичок, необхідних для раціонального використання засобів сучасних інформаційних технологій у процесі навчання студентів, професійної Read More …

САМООСВІТА ВИКЛАДАЧІВ ФФМІ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Самоосвіта – безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення професійної компетентності викладача і є необхідною умовою його професійної діяльності. Модель сучасного педагога передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку.

СТУДЕНТСЬКІ НАУКОВІ РЕАЛІЇ НА ФФМІ

У світлі сучасних змін, що відбуваються в українському суспільстві, важлива роль відводиться вчителю, якому притаманні безперервне професійне самовдосконалення та наукова обґрунтованість і творчий характер його практичної діяльності. Однією з важливих передумов оволодіння професією вчителя є розвиток педагогічних здібностей студента, серед яких належну увагу слід приділити Read More …

ОНЛАЙН-СЕМІНАР «КІБЕРБЕЗПЕКА В ЦИФРОВОМУ ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ»

15 квітня 2020 року відповідно плану роботи кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся міжкафедральний науково-методичний онлайн-семінар «Кібербезпека в цифровому освітньому середовищі» за допомогою платформи Zoom. У роботі семінару взяли участь викладачі трьох кафедр факультету і доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Надія Стеценко. Під час семінару доповідачі – Read More …