Міжнародний тренінговий семінар «Навчання з технологіями»

25 червня (Київ) та 27 червня (Львів) для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів проводиться Міжнародний тренінговий семінар Technology Enriched Instruction – «Навчання з технологіями».

unnamed

Викладачі кафедри інформатики та ІКТ Білятинська І.М. та Троян С.О. отримали запрошення на даний семінар та планують взяти в ньому участь, зокрема 25 червня в м.Києві.
Тренінгова програма розроблена з метою формування практичних навичок використання IT у викладацькій та дослідницькій діяльності. Після події учасники повернуться у свої навчальні заклади з готовими педагогічними підходами та набором ресурсів для впровадження нових ідей.
Міжнародний тренінговий семінар проходитиме у цікавому форматі, і суттєво відрізняється від стандартних подій для викладачів. Учасники отримають кейси, які можуть у подальшому бути використані для формування загального розуміння необхідних перетворень у навчальному закладі. Під час тренінгової програми особлива увага буде приділена питанням педагогічної доцільності використання сучасних інформаційних технологій.
Під час навчальної програми будуть здебільшого використовуватись технології Microsoft, однак це не технічний тренінг, що вимагає спеціальних знань.
Викладачі, які успішно пройдуть тренінг, отримають статус Microsoft Factuly Fellow та отримають відповідний сертифікат від Microsoft. Учасники також отримають цифровий бейдж на освітній мережі “Партнерство в навчанні” www.pil-network.com та електронний підпис для своїх листів.
Отож, бажаємо Білятинській Ірині Миколаївні та Трояну Сергію Олександровичу успішно пройти тренінг, а також чекаємо їх з новими педагогічними підходами та набором ресурсів для впровадження нових ідей в Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Вдалої участі в семінарі!