Презентація методичного посібника «Педагогічне прикладне програмне забезпечення»

12 вересня  2014 року на засіданні кафедри інформатики та ІКТ відбулася презентація методичного посібника «Педагогічне прикладне програмне забезпечення», автором якого є старший викладач кафедри, к.п.н. Тетяна Володимирівна Бондаренко.

12

Посібник адресовано студентами вищих навчальних закладів, які прагнуть використовувати сучасні пакети прикладних програм, проблемно-орієнтованих систем, програмних засобів з обробки різних видів інформації для ефективної роботи у національній школі.

Матеріал викладено в доступній формі, розглядаються всі способи використання нових засобів педагогічного програмного забезпечення. Посібник містить приклади та вправи, завдяки яким можна пересвідчитись, як працюють програмні системи.

Comments are closed.