Відкрите лабораторне заняття старшого викладача кафедри інформатики та ІКТ Паршукова Сергія Васильовича

29 вересня 2014 року на ІІ курсі фізико-математичного факультету було проведене відкрите лабораторне заняття із дисципліни “Адміністрування комп’ютерних мереж” на тему “Робота з обліковими записами користувачів та груп користувачів у ОС Windows Server”, яке провів старший викладач кафедри інформатики та ІКТ Паршуков Сергій Васильович.

IMG_2548

Під час заняття студенти працювали з віртуальною операційною системою Windows Server та вчилися створювати облікові записи користувачів, груп користувачів та надавати їм різного роду повноваження. При цьому вони активно використовували Microsoft Management Console. Звіт про виконану роботу в кінці заняття студенти надсилали на перевірку в систему Moodle.

IMG_2549