Відкрите заняття старшого викладача кафедри Бондаренко Тетяни Володимирівни з курсу “Управління інформаційними зв’язками”

22 жовтня 2014 року відбулося відкрите заняття на тему: «Організація процесу управління інформаційними ресурсами в професійній діяльності директора школи» серед студентів-магістрантів V курсу факультету соціальної та педагогічної освіти. Провела заняття старший викладач кафедри інформатики та ІКТ Бондаренко Тетяна Володимирівна.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час лекції студенти ознайомилися з поняттями освітніх електронних та веб-ресурсів. В процесі дискусії, за допомогою методу «Ажурна пилка» вдалося узагальнити теоретичні знання та спільними зусиллями вивести класифікацію інформаційних ресурсів. Майбутні директори шкіл виявили цікавість і до питання новітніх інформаційних технологій.                                                                                            При цьому, згадали технічні засоби, які використовувалися в школі в період їхнього навчання, узагальнили знання з питань сучасного застосування інформаційних ресурсів у школі та обговорили проблему технологій майбутнього.