Проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інформаційно-комунікаційні технології навчання»

3-4 жовтня 2011 року на базі фізико-математичного факультету УДПУ відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція “Інформаційно-комунікаційні технології навчання”.
Метою
конференції був обмін педагогічним досвідом та ідеями щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання в освітніх закладах.
Співорганізаторами конференції виступили: Інститут педагогіки та Інститут засобів навчання Національної АПН України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київська державна академія житлово-комунального господарства.

Конференція розпочалася з вітального слова ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента Національної АПН України Побірченко Наталі Семенівни.

41988343З цікавою та змістовною доповіддю виступила проректор Національного аграрного університету України з питань інформатизації та телекомунікаційних систем, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної АПН України Морзе Наталія Вікторівна.

05458718Психолого-педагогічні проблеми комп’ютеризації освіти висвітлив у своїй доповіді директор Інституту природничо-математичної та технологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор Коберник Олександр Миколайович.

98252953Ідеї впровадження інформаційно-комунікаційних технологій також висували доповідачі з різних ВНЗ України: Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Вінницького національного технічного університету, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Європейського університету та інші.

99854987У конференції взяли участь учителі інформатики міста Умані, Уманського, Катеринопільського та Маньківського районів.

49767105

У рамках конференції проведено майстер-клас по застосуванню системи дистанційної освіти E-front.

10019432