Запрошуємо на День відкритих дверей до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Шановні абітурієнти!

Факультетська родина на чолі з деканом, доктором пед. наук Олегом Борисовичем гостинно запрошують Вас до
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
на День відкритих дверей, який відбудеться 23 січня 2015 р.

Факультет протягом дня буде відкритий для випускників загальноосвітніх шкіл, коледжів, професійно-технічних училищ, технікумів та усіх бажаючих. Урочиста частина заходу розпочнеться о10.00 за адресою: вул. Садова 2, корпус №2, 318 ауд.

Не пропустіть і Ви унікальну можливість відчути надзвичайну атмосферу студентського життя та стати частиною дружньої фізматівської родини. Завітайте на наше свято і ми відкриємо Вам університет з нового боку, розповімо про усі аспекти вступної компанії, познайомимо з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом!

Ми раді бачити усіх бажаючих в стінах нашого факультету!