Використання різнопланових видів діяльностей та ресурсів при створенні курсу на базі платформи Moodle

9 лютого на базі кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій проведено майстер-клас, на якому викладачі кафедри обмінювалися досвідом використання різнопланових видів діяльностей та ресурсів при створенні курсу на базі платформи Moodle.

IMG_2914

Кожен із присутніх викладачів презентував використання якось одного виду діяльності або ресурсу, вказував на можливості його використання в умовах дистанційного навчання.

IMG_2910

В цілому викладачі кафедри погодилися, що використання різнопланових видів діяльності та ресурсів відповідно до специфіки певної навчальної дисципліни має на меті зробити майбутній дистанційний курс змістовнішим, цікавішим, а використання видів діяльності пов’язаних з on-line спілкуванням дозволить віддалено надавати консультацію студентам при роботі з курсом.

IMG_2912

Comments are closed.