Відкрита лекція доцента кафедри інформатики та ІКТ, к.п.н., доцента Стеценко Н.М.

18 березня на першому курсі денної форми навчання фізико-математичного факультету відбулася відкрита лекція доцента кафедри інформатики та ІКТ, кандидата педагогічних наук, доцента Стеценко Надії Миколаївни з дисципліни  «Педагогіка» на тему: «Особистість і колектив.  А.С.Макаренко про розвиток колективу і виховання в ньому».

IMG_20150318_09532903

В межах окресленої тематики  лектором було розкрито концептуальні засади створення учнівського колективу, погляди А. С. Макаренка на проблему взаємин колективу та особистості. Розкрито головні напрями організації колективу, його основні закони,  система перспективних ліній та вплив на особистість вихованця через колектив.

IMG_20150318_09530601

Лекція проводилась у формі діалогу з використанням мультимедійної системи.