Конкурс стінгазет на тему «Антон Семенович Макаренко – видатний український педагог, класик української та світової педагогіки»

В рамках тижня, присвяченого життю та діяльності великого педагога А.С.Макаренка кафедрою інформатики та ІКТ був проведений конкурс стінгазет на тему «Антон Семенович Макаренко – видатний український педагог, класик української та світової педагогіки».

4

Журі конкурсу відмітило, що кожна з представлених робіт виконана якісно, з урахуванням заявленої тематики. Студенти креативно і творчо віднеслись до висвітлення теми, цікаво та змістовно представили творчий шлях А. С.Макаренка, основні концепції його педагогічної теорії.

Переможцями конкурсу визнані газети, авторами яких є Джога Дмитро (13 гр.) – І місце, Кагал Олеесандр, Бабак Антон, Бордіяну Ян – ІІ місце (13 гр.) і третє місце: Солтусенно Анна, Ковальова Валентина (11 гр.).

IMG_20150318_142539

Джога Дмитро (13 гр.) – І місце

IMG_20150318_142549

Бабак Антон, Бордіяну Ян – ІІ місце (13 гр.)

2

Солтусенно Анна, Ковальова Валентина (11 гр.)