Підведення підсумків інтернет-конференції «Комп’ютери у навчальному процесі»

16-17 квітня викладачами кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій було проведено VI Всеукраїнську студентську наукову Інтернет-конференцію «Комп’ютери у навчальному процесі» спільно з Київським національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова, Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка та Кіровоградським державним педагогічним університетом імені Володимира Винниченка.

Метою конференції було дослідження, аналіз проблем  та особливостей використання комп’ютерної техніки в навчально-виховному процесі середньої та вищої школи.  Серед основних напрямів конференції акцент зроблено на такі питання як використання мережі Інтернет в освітній діяльності; психолого-педагогічні особливості використання інформаційно-комунікаційнихтехнологій; навчання учнів і студентів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій; проблеми інформатизації навчального процесу у середній та вищій школі; проблеми створення і використання педагогічних програмних засобів.

Участь в конференції студентів інших вузів України

До оргкомітету конференції надійшло 143 заявки та тез доповідей учасників. За час роботи заходу на сайті кафедри зареєструвалося близько 300 учасників, які взяли участь в обговоренні матеріалів, активно висловлювали свою думку, задавали запитання авторам тез та ділилися власними знаннями і досвідом. Всього за 16-17 квітня на сайті було здійснено 1764 перегляди матеріалів конференції та залишено до них 306 коментарів.

У роботі конференції взяли участь студенти з таких навчальних закладів:

1. Комунальний заклад “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради
  2. Маріупольський державний університет
  3. Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
  4. Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т.Г.Шевченка
  5. Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка
  6. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
  7. Київський національний авіаційний університет
  8. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
  9. Житомирський державний університет імені Івана Франка
  10.  Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
  11. Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»
  12. Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

Студенти Уманського державного педагогічного університету мали змогу взяти участь в конференції безпосередньо з комп’ютерних аудиторій університету.

Табл. 1 Кількість тез доповідей, коментарів

та переглядів по напрямках