Курси з польської мови!!!

За ініціативи Польського культурно-освітнього центру УДПУ 1 листопада 2017 року розпочали роботу курси польської мови. Мовну підготовку здійснюють викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лія Лукіна та професор, доктор Сілезького університету в Катовіце Даріуш Ротт.

Курси польської мови, які проходять уже не вперше, користуються популярністю як серед студентської молоді, так і серед викладачів. Така можливість дозволяє не тільки вивчати польську мову, а й дізнатись про історію, культуру та традиції Польщі. Вивчення польської мови є важливим кроком до співробітництва з нашими польськими колегами, а знання цієї мови відкриває нові можливості, шлях до нових знань, досвіду та успіху.

Бажаємо успіху нашим слухачам курсів!