Вітаємо Дмитра Джогу!!!

Позитивним досвідом співпраці компанії SAS та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала участь студента IV курсу факультету фізики, математики та інформатики Дмитра Джоги, який під керівництвом завідувача кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, кандидата педагогічних наук, доцента Марії Медведєвої взяв участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт SAS Україна. Дмитро успішно захистив наукову роботу «Застосування програмного забезпечення SAS ON Demand для аналізу нелінійних нестаціонарних процесів» та став призером конкурсу. Факультет фізики, математики та інформатики і кафедра інформатики та ІКТ вітає Дмитра та бажає подальших наукових звершень.