НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ «УПРАВЛІННЯ ОСВІТНІМ ПРОЕКТОМ: ВІД ІДЕЇ ДО ЗАЛУЧЕННЯ ГРАНТІВ»

29 січня 2018 року викладачі кафедри Інформатики та ІКТ прийняли активну участь у тренінгу «Управління освітнім проектом: від ідеї до залучення грантів». Захід відбувся на базі факультету фізики, математики та інформатики і був організований доцентом кафедри вищої математики та МНМ Поліщук Тетяною Вікторівною.

Тренінг складався з двох частин: теоретичної та практичної. Поліщук Тетяна ознайомила з інструментами проектного менеджменту та структурою проектів, з питаннями створення команди, календарного планування, розрахунку кошторису. Друга частина тренінгу проходила у формі воркшопу. Учасники тренінгу розділилися на три команди, кожна команда запропонувала проблему, написала малий проект із складанням діаграми Ганта та кошторису.

Дякуємо Поліщук Тетяні за можливість отримати досвід реалізації цікавих проектів з користю для факультету і кафедри.