Відкрите лекційне заняття з дисципліни “Комп’ютерне моделювання”

7 лютого 2018 року завідувачем кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Медведєвою Марією Олександрівною було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Комп’ютерне моделювання» на тему: «Комп’ютерні засоби імітаційного середовища».

Марія Олександрівна розповіла про повнофункціональну професійну програмну систему для створення і редагування тривимірної графіки і анімації, розроблена компанією Autodesk –  3ds MAX. Про те, як 3ds MAX використовується для створення комп’ютерних ігор, тривимірних анімаційних мультфільмів, рекламних роликів тощо.

Під час заняття студенти не лише прослухали теоретичний матеріал, а й брали активну участь в обговоренні певних питань та змогли закріпити отримані знання на практиці.