АНОНІМНЕ АНКЕТУВАННЯ ЩОДО КОРУПЦІЇ В УДПУ

На факультеті фізики, математики та інформатики з метою забезпечення належного контролю освітнього процесу та оперативного реагування на можливі факти порушень і зловживань, а також надання інформаційної та методичної допомоги здобувачам, головою студентської ради Юлією ЗІНЧЕНКО здійснюється анонімне опитування здобувачів з проведенням подальшого аналізу інформації щодо фактів корупції в закладі освіти. Тому, закликаємо всіх пройти анонімне анкетування!

Для забезпечення прозорості освітнього процесу, запобігання і протидії корупції, налагодження взаємних комунікацій на факультеті діє «електронна скринька довіри» (dovira.ffmi@gmail.com). Кожен здобувач або ж викладач може написати лист зі скаргою, пропозицією чи побажанням на дану електронну адресу.

Опитування проводитиметься для попередження зловживань і поліпшення умов навчання в УДПУ. Анкета є повністю анонімною!

Анонімна анкета для попередження корупції на факультеті та в Університеті
(https://forms.gle/Q5KsSZav4jFpAbB66)
Ми поважаємо вашу думку!