Заняття для студентів довузівської підготовки

На базі кафедри інформатики та ІКТ кожної середи та кожного четверга на 4-5 парі проводяться заняття для студентів (1-4 групи) факультету довузівської підготовки з дисципліни “Інформаційні технології“.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Заняття проводять кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії початкового навчання Муковіз Олексій Павлович, який забезпечує викладання дисципліни “Інформаційні технології” на факультеті довузівської підготовки.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

На занятті викладач активно співпрацює зі студентами, відповідає на їх запитання. Комфортна робота студентів та якісне подання навчального матеріалу викладачем сприяє ефективній роботі на занятті.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

One Reply to “Заняття для студентів довузівської підготовки”

1. Надія says:

Дійсно, невимушена обстановка, комфортні умови, кафедра забезпечує якість навчального процесу. Молодці!

Comments are closed.