Науково-методичний семінар «Інформаційні технології та проблеми їх використання майбутніми учителями початкових класів»

У жовтні 2013 року колективом працівників кафедри інформатики та ІКТ було організовано та проведено науково-методичний семінар на тему «Інформаційні технології та проблеми їх використання майбутніми учителями початкових класів», у якому взяли участь і вчителі та методисти міста Умань.

4 жовтня  було проведено майстер-клас на тему: «Засоби навчання інформатики» та на тему  «Використання ППЗ «Сходинки до інформатики» для розвитку логічного мислення учнів» для студентів спеціальності «Початкова освіта» на базі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу  ім. Т.Г. Шевченка, які стали першим етапом семінару.

11 жовтня, коли відбувся семінар, учасники мали змогу підняти найбільш гострі питання, що стосуються проблеми інформатизації навчального-виховного процесу в початковій школі, поділитися досвідом  та запитати поради.

Тези доповідей учасників семінару представлено нижче.