Дата зміни інформації:

Стеценко Надія Миколаївна

Стеценко Н.М.
Посада   старший викладач
Наукові ступені і звання   Доцент, кандидат педагогічних наук
Дисципліни, які викладає   Основи педагогічних вимірювань та моніторингу якості освіти, Вища освіта України і Болонський процес, Педагогіка.
В університеті працює   з 1980 р.
Контакти    stecenkonm@gmail.com

Google Академія

БІОГРАФІЯ

Народилася 14 березня 1958 року с.Велика Виска, Маловисківського району, Кіровоградської області.

Освіта:
Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г.Тичини в 1980 р. (фізико-математичний факультет, присвоєна кваліфікація та звання: вчитель математики і фізики середньої школи).

Нагороди, почесні звання:
Почесна грамота Міністерства освіти України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність (1993  р.).
Відмінник освіти України (1995 р.).
Медаль «Антон Макаренко» (2007 р.)

Викладає навчальні дисципліни:

• Основи педагогічних вимірювань та моніторингу якості освіти
  • Вища освіта України і Болонський процес
  • Педагогіка
  • Вступ до спеціальності

Керує проблемними групами, дипломними та магістерськими роботами, координує роботу університету з питань впровадження європейської кредитно-трансферної системи.

Основні публікації:
Автор 87 наукових праць, серед яких навчальні програми, посібники, методичні рекомендації, наукові статті, зокрема:
1. Педагогіка. (Альбом навчально-методичних схем і малюнків). Умань – 2007. – 234  с.
2. Основи теорії і методики виховання. Навчальний посібник. Умань – 2000., 140 с. (у співавторстві із Стеценко В.П.)
3. Вища освіта України і Болонський процес. Альбом навчально-методичних схем. Умань – 2007. – 78 с.
4. Положення про кредитно-модульну систему організації навчального процесу в УДПУ. Умань – 2006 , – 36 с.
5. Методичні рекомендації до написання курсових робіт з педагогіки., Умань – 2008 – 42 с.
6. Педагогічна практика / Укладачі: Мартинюк М.Т., Гнатюк О.В., Годованюк Т.Л, Стеценко Н.М.: Навчально-методичний посібник. – Умань, 2011. – 182 с. (з грифом МОН).
7. Вища освіта України і Болонський процес. Порсібник. Вид. 2-ге. Умань – 2015. – 166 с.
8.  Основи педагогічних вимірювань та моніторинг якості освіти. Навчально-методичний  посібник. Умань – 2013. – 257 с.