Дата зміни інформації:

МЕЛЬНИК Р.В. “КОРИСНІ ГАДЖЕТИ”

IV курс, факультет фізики математики та інформатики

Науковий керівник:

Троян С. О., старший викладач

Уманський державний педагогічний університет

 імені Павла Тичини

 

Студент, менеджер великого підприємства, офісний працівник, спортсмен, пенсіонер. Що об’єднує цих людей? Необхідність піклуватися про здоров’я і контролювати життєвоважливі показники. Сьогодні мало яка людина може похвалитися дотриманням режиму дня, достатньою активністю, помірними навантаженнями і дотриманням раціону харчування, рекомендованого дієтологами. На це банально не вистачає часу. Саме тому на заміну класичним пульсометра і крокомірам прийшли більш функціональні і зручні винаходи – фітнес-браслети. Вони поєднують в собі можливості відразу декількох пристроїв для безперервного моніторингу біологічних показників.

Фітнес-браслет– корисний гаджет з численним функціоналом, який, як зрозуміло з назви, носиться на руці. Він має вбудовані датчики, завдяки яким на екрані пристрою висвічуються показники здоров’я: число пройдених кроків, ритм серця, витрачені калорії, тиск.

В смарт-браслети вбудовані датчики, кожен з яких реєструє певний показник. Найбільш популярною опцією в фітнес-трекер є крокомір. Вбудований датчик фіксує пройдені кроки, відміряє пройдену відстань, визначає час рухової активності. Також цю функцію цінують ті, хто стежить за фігурою, так як прилад показує приблизну кількість спалених калорій. Пристрій стимулює. Наступною опцією, яку оцінить користувач, є контроль сну. Прилад фіксує тривалість сну, його фази. Аксесуар визначає оптимальний час для пробудження і починає вібрувати.Контроль серцевого ритму – заради цієї опції браслет часто купують люди старшого покоління. Більшість приладів має вбудований пульсометр. Як тільки показник перетинає критичну «межу», аксесуар дає знати власнику за допомогою вібрації.Контроль харчування -корисна функція. Пристрій дозволяє вести щоденник харчування, рахує калорії по введеним даним, малює графік споживання і спалювання енергії.

Крім основних можливостей у приладу є додатковий опціон. Вибирати гаджет потрібно з урахуванням того, що стане в нагоді саме вам.

  • Обладнання грає роль звичайного годинника, показуючи час, календар.
  • При синхронізації зі смартфоном аксесуар повідомляє користувача про СМС та дзвінки.
  • Вбудований GPS-модуль визначає геопозицію.

Причин відвідати магазин годинників і купити корисний пристрій безліч. А якщо врахувати, що гаджет ергономічно розташовується на зап’ясті, відрізняється малою вагою, володіє водонепроникними властивостями, то постійне носіння його на руці не доставляє дискомфорту.

Ціни на фітнес браслети різняться. Можна купити оригінальну продукцію відомого бренду або недорогий аналог. Це робить продукцію доступною для широких верств населення. Також вироби пропонуються в асортименті дизайну, що дає можливість підібрати прилад з урахуванням особистих естетичних уподобань.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

  1. Петрова О. Зачем нужны и как работают фитнес-браслеты [Електронний ресурс] / Ольга Петрова // vc.ru. – 2018. – Режим доступу до ресурсу: https://vc.ru/flood/41840-zachem-nuzhny-i-kak-rabotayut-fitnes-braslety.
  2. Что такое фитнес браслет, что он делает и для чего нужен? [Електронний ресурс] // chasik.com.ua. – 2019. – Режим доступу до ресурсу: https://chasik.com.ua/news/chto-takoe-fitnes-braslet-chto-on-delaet-i-dlya-chego-nuzhen/.
  3. Зачем нужны спортивные часы и как их правильно выбрать [Електронний ресурс] // nv.ua. – 2020. – Режим доступу до ресурсу: https://nv.ua/health/fitness/zachem-nuzhny-sportivnye-umnye-chasy-fitnes-braslety-i-trekery-i-kak-ih-pravilno-vybrat-50071101.html.