Верховна Рада України ухвалила Закон “Про вищу освіту”

1 липня 2014 року відбулася важлива подія у сфері освіти: Верховна Рада України ухвалила Закон “Про вищу освіту”, який має стати правовою підставою модернізації вищої освіти.

graduation-dress-1-1024x682

Даний Закон встановлює рівні (початковий (короткий цикл), перший (бакалаврcький), другий (магістерський), третій (освітньо-науковий), науковий рівні) та ступені (молодший бакалавр, бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук) вищої освіти; ліквідує рівні акредитації вищих навчальних закладів, запроваджує академічний та перший науковий ступінь – доктор філософії, суттєво розширює автономію університетів, встановлює новий порядок набуття вищим навчальним закладом статусу національного, започатковує дослідницькі університети, закріплює на законодавчому рівні систему зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальну інформацію можна отримати, перейшовши по посиланню http://rada.gov.ua/news/Novyny/Povidomlennya/95150.html

Comments are closed.