Відкрите заняття викладача кафедри інформатики та ІКТ Колмакової Віри Олексіївни

14 жовтня 2014 року в 315 аудиторії фізико-математичного факультету старший викладач кафедри інформатики та ІКТ Колмакова Віра Олексіївна провела відкрите заняття на тему «Організація циклів в мові програмування Паскаль».

2EP79VTv07g

Основна мета проведеного заняття – закріпити теоретичні знання з теми під час розв’язування конкретних завдань.

8wPEDGvRi0U

На лабораторному занятті були присутні студенти 21 групи фізико-математичного факультету. В процесі роботи студентам запропонували низку задач з їх розв’язками. Майбутні вчителі активно обговорювали доцільність використання того чи іншого оператору циклу, аналізували вхідні і вихідні данні, умови закінчення обчислень та самостійно розв’язували особисті варіанти.

oADSPTpvreY