Відкрите заняття викладача кафедри інформатики та ІКТ Білятинської І.М.

20 березня викладачем кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Білятинською Іриною Миколаївною було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Програмування» на тему «Інструкції управління» для студентів фізико-математичного факультету другого курсу спеціальності «Інформатика».

2

Протягом заняття викладач здійснив загальний аналіз синтаксису та випадків використання інструкції вибору, ітераційних інструкцій та інструкцій переходу, ілюструючи теоретичний матеріал прикладами використання даних конструкцій в мові програмування С#.

1

Студенти протягом лекції мали змогу не тільки слухати та конспектувати лекцію, а й спробувати виконати під керівництвом викладача не складні приклади використовуючи середовище розробки Microsoft Visual Studio.

Comments are closed.