Відкрите практичне заняття Барвінка Максима Володимировича

2 квітня 2015 року на першому курсі економічного факультету старшим викладачем кафедри інформатики та ІКТ Барвінком Максимом Володимировичем було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Інформаційна культура студента» на тему «Інтерфейс програми Adobe FineReader. Сканування документів з допомогою програми Adobe FineReader», метою заняття було вдосконалити прийоми сканування документів; навчитися редагувати та зберігати результати сканування.

1

Студенти виконували практичну роботу в три етапи: спочатку працювали над виконанням завдань практичної роботи, після чого заповнили та здали звіт за виконану роботу, а по завершенні усно відповідали на запитання викладача, демонструючи належний рівень підготовки.

2

Заняття відвідала завідуюча, доцент кафедри інформатики та ІКТ, кандидат педагогічних наук Ткачук Галина Володимирівна, яка відмітила належний рівень проведення заняття.

Comments are closed.