Творча майстерня на канікулах

13.01.2015 року на базі кафедри інформатики ІКТ відбулося засідання творчої майстерні, діяльність якої започаткована у 2015 році

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВ рамках роботи майстерні було проведено заняття «Використання комп’ютерних тестових технологій у навчальному процесі» з кафедрою педагогіки та освітнього менеджменту, яке проводила доцент кафедри Стеценко Надія Миколаївна.

У ході засідання  члени кафедри познайомилися  з технологією  створення тестів різних типів та заповнення тестових оболонок в системі дистанційного навчання Moodle.   Особливу увагу було приділено методиці проведення тестового контролю та характерним помилкам, які зустрічаються при організації даного виду діяльності.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Отримані   знання та практичні вміння  викладачі кафедри зможуть використовувати у своїй  професійній діяльності.