Майстер-клас «Використання хмароорієнтовних сервісів в науковій роботі викладача»

25 березня на базі кафедри інформатики та ІКТ відбувся майстер-клас для викладачів кафедри на тему «Використання хмароорієнтовних сервісів в науковій роботі викладача».

Доцент кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Н.М. презентувала свій досвід роботи та показала як можна використовувати хмарний сервіс Google-диск в процесі організації курсової роботи студентів.  IMG_2016-03-28_110042

Старший викладач кафедри Паршуков С.В. наголосив на важливості використання хмароорієнтовних сервісів в науковій роботі викладача та запропонував власний досвід підготовки наукових статей засобами хмарного офісу Microsoft Azure.IMG_2016-03-28_110057 (1)

У ході практичної частини майстер-класу слухачам було запропоновано спроектувати власну модель веб-сайту наукової тематики, який заснований на хмарних технологіях.