Відкрите бінарне лекційно-практичне заняття на тему «Адресація пристроїв у мережі»

29 листопада викладачами кафедри інформатики та ІКТ Колмаковою В.О. та Паршуковим С.В. було проведено відкрите бінарне лекційно-практичне заняття на тему «Адресація пристроїв у мережі» для студентів 13 групи факультету фізики, математики та інформатики. Теоретичний матеріал даного заняття був інтегрованим з курсів «Математична логіка» та «Основи комп’ютерних мереж та систем», його подача супроводжувалася мультимедійною демонстрацією, яка одночасно демонструвалася на екрані та на моніторах студентів. Під час заняття студенти після розгляду певної частини теоретичного матеріалу відразу ж закріплювали його шляхом виконання практичних завдань на комп’ютерах в операційних системах Windows 10 та Edubuntu.