Відкрите практичне заняття з дисципліни «Вибрані питання з інформатики та ІКТ»

Викладач кафедри інформатики та ІКТ Усатюк Яна Володимирівна провела відкрите практичне заняття на тему: «Застосування тригерів для створення засобів контролю в середовищі POWERPOINT».

Яна Володимирівна розповіла, що найбільш використовуваним сучасним засобом в навчальному процесі є середовище підготовки комп’ютерних презентацій PowerPoint, яке для будь-кого служить надійним помічником при створенні навчальних матеріалів, оскільки за умов дуже швидкого опанування його можливостями дозволяє використовувати весь спектр мультимедійних форм подання даних – тексти, графіку, анімацію, звук.

За допомогою тригерів в PowerPoint можуть бути створені вікторини, ігри, інтерактивні плакати та багато іншого.

Студенти з цікавістю слухали та виконували індивідуальні практичні завдання.