СТУДЕНТКА ФФМІ ВИБОРОЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Студентка факультету фізики, математики та інформатики УДПУ імені Павла Тичини Інна Криворучко успішно презентувала наукову роботу та здобула диплом ІІІ ступеня під час ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робітз галузі науки«Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

Захід відбувся 5 квітня 2018 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Конкурсна комісія, до складу якої ввійшли провідні вітчизняні науковці, відзначила високий рівень підготовки нашої студентки, тому з поміж багатьох конкурсантів, які представили вищі навчальні заклади України вона виборола призове місце.

Керівництво Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького висловлює подяку ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександру Івановичу Безлюдному за створення умов, якість і рівень організаційної роботи для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіту галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

Вітаємо переможницю та її наукового керівника доцента Марію Медведєву, бажаємо невичерпної енергії, натхнення, оптимізму, нових плідних здобутків на науковій ниві!