Інформатичний лабіринт для студентів ІІ курсу

Проведення занять з використанням інтерактивних форм – це цікаво та пізнавально, адже інтерактивні форми передбачають обов’язкове включення аудиторії, яка стає учасником дійства, і його умови потребують від глядача певних дій, знань, вчинків. Інтерактивні форми дають змогу одночасно як подавати інформацію й формувати певні навички, так перевіряти наявний рівень знань та вмінь.

Саме таке заняття було проведено 18 лютого 2019 року для студентів ІІ курсу 4 групи спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика) старшим  викладачем кафедри інформатики і ІКТ Лесею Паршуковою.

Студенти мали можливість працювати як індивідуально так і в команді, адже інтерактивні форми роботи активізують власний досвід, знання та вміння учасників освітнього процесу, розвивають пам’ять та здатність до самоконтролю; розвивають гуманні, толерантні стосунки між учасниками.

Цікаві завдання, конкурси та завдання на логіку сприяли високій результативності у засвоєнні знань та формуванні практичних вмінь і навичок.