І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики відбувся!

20 лютого 2019 року на базі кафедри інформатики і ІКТ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики для студентів спеціальностей: 014 Середня освіта (Інформатика), 014 Середня освіта (Математика), 014 Середня освіта (Фізика), 014 Середня освіта (Природничі науки).

Зі вступним словом виступила викладач кафедри Яна Усатюк і розповіла, що за завданнями олімпіади учасники зможуть продемонструвати вміння використовувати стандартні додатки Microsoft Office для розв’язування нестандартних завдань.

Метою проведення олімпіади є підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, розвиток творчої активності студентів та пошук обдарованої молоді.

Позмагатися за перемогу прийшли студенти І-ІІІ курсів, серед яких було визначено переможців. Оголошення результатів відбудеться у п’ятницю.

Дякуємо всім за участь і бажаємо подальших наукових звершень!