ЦИФРОВА ЕПОХА: ІНФОРМАЦІЯ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ

15 березня 2019 року на базі Уманської міської центральної бібліотеки для дітей відбулося інтелектуальне змагання «Цифрова епоха: Інформація на кінчиках пальців». Захід із учнями 7-го класу Уманської ЗОШ №11 провели студенти факультету фізики, математики та інформатики 13 і 23а груп під керівництвом доцента кафедри інформатики і ІКТ Тетяни Бондаренко.

Під керівництвом студентів школярі долучилися до інтерактивної гри з використанням мобільного додатку Kahoot!, вдосконалити свої навички командної роботи та перевірити свої знання за допомогою спеціально підготовлених навчальних додатків у середовищі LearningApps.

Завдяки даним змаганням учні  побачили як з користю використовувати гаджети  в навчальному процесі.