ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ «WORLD CLEANUP DAY» НА ФФМІ

18 вересня 2021 року Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Головна мета даної акції – об’єднати людей заради порятунку планети від сміття.

Студенти факультету фізики, математики та інформатики під керівництвом заступника декана з виховної роботи Інни Криворучко та кураторів  активно долучилися до прибирання та зробили свій внесок для чистого довкілля.

Всесвітній день прибирання згуртував багатьох над глобальною проблемою, дав світові спільну мету – врятувати планету від сміття. І це стало прекрасною нагодою показати своїми вчинками наскільки ми любимо навколишній світ.

Пам’ятаймо, не потрібно чекати Всесвітнього дня прибирання, #побачивприбери, адже саме маленькими щоденними зусиллями кожного з нас ми вбережемо нашу планету!