УЧАСТЬ СТУДЕНТОК ФАКУЛЬТЕТУ В КОНФЕРЕНЦІЇ «НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ДІВЧАТ У ТЕХНОЛОГІЯХ»

11 жовтня 2021 року студентки факультету фізики, математики та інформатики взяли участь у щорічній конференції «Національний День Дівчат у технологіях», яка цього року проходила онлайн.

Серед представниць факультету були студентки різних курсів наступних освітніх рівнів та спеціальностей:

Освітній рівень: бакалавр

– 014.15 Середня освіта (Природничі науки) – Каріна Білик, Марина Нечипоренко, Віта Борисюк, Євгенія Іванченко.

– 014.09 Середня освіта (Інформатика) – Ірина Бай, Дарина Зозуля.

– 014.04 Середня освіта (Математика) – Ганна Єрьоменко, Наталя Поперечна, Дар’я Потелещенко.

Освітній рівень: магістр

– 014.08 Середня освіта (Фізика) – Катерина Денисюк.

– 014.09 Середня освіта (Інформатика) – Роксолана Мельник, Марина Строкова, Анастасія Паршукова, Анастасія Чернега.

– 014.04 Середня освіта (Математика) – Анастасія Медведєва (група 153).

Національний День дівчат в технологіях – це щорічна подія, під час якої дівчата мають змогу відвідати технологічні компанії віртуально або фізично, познайомитися з їх діяльністю та побачити, як дівчатам і жінкам можна будувати свою кар’єру у сфері технологій.

Мета конференції – надихнути дівчат історіями представниць STEM сфер, продемонструвати переваги побудови кар’єри в технологічній сфері і відповідно пробудити інтерес дівчат до навчання й роботи у сфері STEM.

Захід організовано CSR Ukraine – експертною організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності у рамках ініціативи «Дівчата STEM». Інформаційним партнером виступило Міністерство цифрової трансформації України, медіапартнери: DOU – співтовариство програмістів, Гендер в деталяхthe DevochkiВсеосвітаUnistudyStudway.