РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ ВИПУСКНОЇ АТЕСТАЦІЇ

13 грудня 2021 року на факультеті фізики, математики та інформатики розпочалася випускна атестація.

О 8:30 розпочала свою роботу екзаменаційна комісія в складі Михайла МАРТИНЮКА (голова ЕК), Тетяни МАХОМЕТИ (заступник голови ЕК), Марії МЕДВЕДЄВОЇ та Оксани ЖМУД (доцентів кафедри інформатики і ІКТ), а також секретаря Любові ТІТОВОЇ.

Михайло Тадейович привітав здобувачів з початком іспиту, розповів процедуру здачі, відкрив екзаменаційні білети та оголосив про початок екзамену.

В обов’язки екзаменаційної комісії входить комплексна перевірка і оцінювання науково-теоретичної та практичної підготовки здобувачів, які закінчують університет з метою встановлення відповідності їх освітньо-кваліфікаційного рівня до вимог стандарту якості освіти, положень про заклад вищої освіти України і ступеневу систему освіти, а також навчальних планів і програм підготовки фахівця.

Адміністрацією закладу забезпечено всі умови щодо дотримання правил температурного скринінгу працівників та здобувачів, маскового режиму, соціального дистанціювання.