28 січня на платформі Google Meet проведено настановчу конференцію для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу освітнього ступеня «бакалавр» повного та скороченого термінів навчання, які здобувають вищу освіту за освітніми програмами: Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Математика. Інформатика), Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Фізика. Інформатика), здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньою програмою: Середня освіта (Природничі науки) заочної форми навчання.
Розпочала зустріч заступник декана з практичної підготовки Дарія Возносименко, в своєму вступному слові вона охарактеризувала зміст кожного виду практики та сформулювала аспекти очікуваного практичного досвіду студентів.
Також в ході конференції керівники груп Оксана Гнатюк, Володимир Миколайко, Людмила Благодир, Леся Паршукова, Марина Декарчук, Катерина Ільніцька, Яна Папакіна та методисти надали повну інформацію про завдання практики, звітну документацію та інтернет-ресурси де можна з представленою інформацією ознайомитись (зокрема на платформі Moodle).
Загалом тривала зустріч пройшла у робочій, творчій атмосфері. На закінчення конференції відбувся обмін побажаннями міцного здоров’я, успіху та творчої наснаги.