Науково-методичний семінар «ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВЧИТЕЛЯМИ – ПРЕДМЕТНИКАМИ У ПРОЦЕСІ ПІДГОТОВКИ НАВЧАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ»

29 листопада  2013 року відбувся науково-методичний семінар «Використання інформаційних технологій вчителями – предметниками у процесі підготовки навчальних матеріалів», організований колективом кафедри інформатики та ІКТ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тема семінару є актуальною в даний час і потребує значної кількості досліджень, адже інформатизація освіти вимагає від сучасного вчителя використання на своїх уроках новітнього програмного забезпечення, а на запитання «Яке програмне забезпечення слід використовувати?», «Як саме поєднувати традиційні засоби навчання з інформаційно-комунікаційними?», «На яких етапах уроків та на яких типах занять слід використовувати інформаційні технології?» класичні методики відповідь не дають.

На семінари учасники мали змогу обговорити дані питання та висловити  власні погляди на проблему використання інформаційних технологій вчителями – предметниками у процесі підготовки навчальних матеріалів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Робота семінару була продуктивною, адже в ньому взяли участь не тільки викладачі кафедри інформатики та ІКТ, а й викладачі кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій та кафедри вищої математики, що забезпечило розгляд багатьох аспектів проблеми з різних кутів.