Відкрита лекція з педагогіки доцента кафедри Стеценко Надії Миколаївни

6 лютого 2014 р. о 8.00. в аудиторії 216  на першому курсі проводилася відкрита лекція з дисципліни «Педагогіка» доцентом кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Надією Миколаївною. Тема лекції: «Особистість як предмет виховання. Розвиток, формування та виховання особистості».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЛекцію відвідали викладачі, співробітники та завідувач кафедри. Крім того, на лекції була присутня зам.декана з навчальної роботи Махомета Тетяна Миколаївна. Лекція мала велике пізнавальне та виховне значення. Теоретичні відомості вдало поєднувалися з історичними фактами, експериментальними дослідженнями.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В ході викладу навчального матеріалу інтерес студентів постійно підтримувався наведенням прикладів з життя відомих педагогів, мудреців, філософів. Притчі, приказки та прислів’я, які використовувалися під час читання лекції, надавали особливого колориту мовленню та сприяли кращому засвоєнню теоретичних знань.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Comments are closed.