Дата зміни інформації:

Форум


Welcome Guest 

Show/Hide Header

Welcome Guest, posting in this forum requires registration.






Pages: [1]
Author Topic: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАТЕРІАЛІВ
Ihor-
Druzhynin
Новачок
Posts: 8
Post ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАТЕРІАЛІВ
on: November 29, 2019, 12:37

Дистанційна освіта та електронне навчання стали більш популярними у всьому світі. Співробітники освіти хочуть поєднати навчання з роботою для досягнення вищого ступеня освіти або здобувати нові знання та вміння. Одним з найважливіших елементів електронного навчання є електронні матеріали.
Інформація в електронних матеріалах повинна подаватися у такій формі та в такому обсязі, щоб учні могли зрозуміти без допомоги сторонніх людей.
Електронні матеріали повинні бути дидактично сплановані, доступні та зрозумілі, оснащені мультимедійними та інтерактивними елементами для самостійного навчання. Візуальний вигляд та форма електронних навчальних матеріалів повинні підтримувати та мотивувати навчання. Змісту такого створення вимагає додаткових технічних зі медіа.
Електронне середовище навчання дозволяє учням ефективно та більше цікавіше використовувати електронні матеріали, які збагачені мультимедійними елементами.
Далі ми розглянемо популярні засоби масової інформації, які використовуються в онлайн-навчанні середовища.

Текст
Текст є найважливішим елементом змістовної презентації. Текст може бути зображений у будь-якому форматі, наприклад, книги, плакати, біла дошка, екран комп'ютера та багато іншого. Це також найпростіший спосіб публікації електронного навчального матеріалу, і він в основному використовується у форматі файлу PDF.
Таким чином користувачі можуть прочитати текст на екрані або видрукувати його, якщо хочуть прочитати його у друкованому вигляді. Кожен із варіантів краще підходить до певних технологій та умов навчання.
Одне з найпопулярніших програмних засобів — це текстовий редактор MS Word (Microsoft Office) або Open Office Writer (Open Office). При написанні матеріалів важливо використовувати пропоновані програми можливості, такі як форматування, стилі заголовків, навігація тощо.

Зображення
Додавання зображення — один з найпростіших способів збагачення наданої інформації. Цифрові зображення — зображення, отримані за допомогою цифрової камери, сканера, можна знайти на носіях інформації. Наприклад, CD-ROM. Образи привертають увагу та сприяють розумінню даного змісту. Крім того, цифрові зображення мають більше переваг, ніж друковані матеріали, наприклад, можливість. Зображення включають ілюстрації, малюнки, діаграми та значки. Зображення можуть варіюватися від фотографій реальних об'єктів, до схематичного зображення об'єкта. Зображення часто редагують в Photoshop. Найпопулярніші формати файлів: BMP, XCF, TIFF, GIF тощо.
Векторні зображення, що є інженерні графічні креслення, топологічні карти можна створювати і редагувати лише з конкретними програмне забезпечення, таким є CorelDraw (програмне забезпечення, розроблене для векторної графіки). Тут ви можете маніпулювати різними типами об'єктів, а зображення можна змінювати без змін втрата його якості. Найпопулярніші формати файлів векторної графіки: SVG, CDR, AI.
Знімки екрана — зображення всіх видимих екранів монітора, активного вікна програмного забезпечення або лише частини активного вікна. Для створення цього типу зображень можна використовувати клавішу клавіатури PrintScreen.
Якість зображення впливає на розмір файлу — чим вище роздільна здатність, тим більший обсяг даних. Зображення у форматі JPG приймає найменший обсяг даних (наприклад, зображення у форматі BMP 640 x 480 пікселів займає до 300 КБ, формат JPG — лише 30 КБ).

Анімація
Анімації можуть показувати фази або трансформацію процедур. Він використовується для зображення змін предметів у часі та просторі. Це особлива форма відео, оскільки вона не показує реальність, а в основному ілюструє абстрактні та складні процеси, наприклад хімічні чи фізичні.
Створення анімації здебільшого здійснюється за допомогою Adobe Animate CC.

Звуковий
Аудіо включає все, що ви можете почути, голос, музика, механічні звуки, шум та багато іншого. Аудіо може використовуватися як окремий файл, наприклад, у навчанні іноземних мов, або у поєднанні з текстом на екрані, щоб зібрати і розширити ключові моменти, а також відео компонент. Аудіо розповідь є більш ефективною, ніж друкований текст, надаючи коментарі до зображення, анімація чи відео.
Аудіо ділиться на два типи: мовлення та музика. Прості аудіофайли доцільніше використовувати, коли потрібно повторити їх, щоб інформація запам'ятовувалася. Крім того, швидкість відтворення звуку можна змінювати індивідуально і підлаштовувати під особисті потреби. Простий запис розповіді або запис лекцій з навчальних матеріалів пропонується рідко. Це
Також слід зазначити, що не для всіх учнів навчальні матеріали є прийнятними в аудіо форматі, але це
Сучасні комп’ютери здатні забезпечити можливість запису аудіо безпосередньо на комп'ютері за допомогою вбудованої звукової карти та програмного забезпечення. Звукові ефекти можна створити за допомогою невеликої частини більшого звукового файлу, ви можете комбінувати різні звуки, створювати фонову музику чи звуковий ефект. Звукові файли зазвичай у форматі MP3.

Відео
Відео — це засоби масової інформації, що дозволяє відтворювати поведінку, процеси чи процедури, як вони відбуваються в реальному житті. Запис лекції, зробленої відеокамерою, є найпростішим способом отримання відео з лекції, але цей тип відео має немало позитивних ефектів. Цей тип матеріалу дає можливість студентам повторити лекцію або прослухати пропущену лекцію.
У багатьох випадках відео може бути набагато більше ефективніше, ніж графічний матеріал чи анімація. Відеоматеріал включає інші носії інформації: зображення, текст та аудіо. Відео особливо підходить для представлення знань експерта широкій аудиторії, наприклад, поява запрошеного лектора або для маркетингу.
Відео впливає на два людські сенсорні канали — слухові та зорові. Відеофайли зазвичай є в одному з форматів відео AVI, MPG, WMV та MOV. Довжина відео та рівень стиснення впливають на розмір файлу.

GoogleUser-
35
Новачок
Posts: 6
Post Ответ на: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАТЕРІАЛІВ
on: November 29, 2019, 15:26

Які є програмні засоби для створення Електронних матеріалів?

GoogleUser-
40
Новачок
Posts: 6
Post Ответ на: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАТЕРІАЛІВ
on: November 30, 2019, 19:04

MS Word - це текстовий редактор чи процесор?

GoogleUser-
40
Новачок
Posts: 6
Post Ответ на: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАТЕРІАЛІВ
on: November 30, 2019, 19:09

Програмні засоби для створення електронних матеріалів:
MasterTool — iнтерактивні навчальні матеріали
Easy School Book — всі уроки в одній електронній книзі
програмно-методичні комплекти (ПМК)
Вебінари та майстер-класи для вчителів

Ihor-
Druzhynin
Новачок
Posts: 8
Post Ответ на: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАТЕРІАЛІВ
on: December 1, 2019, 21:13

Цитата GoogleUser40 November 30, 2019, 19:04
MS Word - це текстовий редактор чи процесор?

Це текстовий процесор!

Ihor-
Druzhynin
Новачок
Posts: 8
Post Ответ на: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАТЕРІАЛІВ
on: December 1, 2019, 21:14

Цитата GoogleUser40 November 30, 2019, 19:09
Програмні засоби для створення електронних матеріалів:
MasterTool — iнтерактивні навчальні матеріали
Easy School Book — всі уроки в одній електронній книзі
програмно-методичні комплекти (ПМК)
Вебінари та майстер-класи для вчителів

Дякую, що відповіли замість мене.

Pages: [1]


Mingle Forum by cartpauj
Version: 1.0.33.3 ; Page loaded in: 0.153 seconds.