Дата зміни інформації:

Осіпенко В.Ю. “НАБІР МОБІЛЬНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ СТУДЕНТА”

 

І курс, факультет фізики, математики та інформатики

Ткачук Г. В., канд. пед. наук, доцент

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Умань

Студенти максимум часу витрачають на навчання, і майже не залишається вільного часу для відпочинку. Для полегшення життя існує багато мобільних програм, які значно спростять процес навчання і допоможуть раціонально використовувати свій час.

Перекладач. Незамінним на лекціях стає автоматизований перекладач. Нині найбільшою популярністю користується перекладач Google. Встановивши його на смартфон можна миттєво перекладати з 90 мов при введенні тексту з клавіатури. Миттєвий переклад доступний на 26 мовах за допомогою фотокамери. Текст можна не тільки набирати на клавіатурі, але і писати пальцем.

Будильник. Іноді прокинутися на навчання буває значно важче, ніж вирішити складну задачу. Якщо звичайний будильник вже не допомагає і дехто навіть вміє його вимикати уві сні, тоді стане в нагоді спеціальний додаток «Будильник-головоломка» (Mathe Alarm). Щоб відключити його, потрібно напружити мозок, оскільки будильник не виключиться поки людина не розв’яже арифметичну задачу. Розробник даного мобільного додатку – Jarig Duval.

Блокнот. Один із найкращих планувальників на думку користувачів це Evernote. Популярність додатку постійно зростає. З його допомогою можна упорядкувати якщо не все у своєму житті, то дуже багато чого. Саме цього не вистачає сучасному студентові. Розробник додатку – Степан Пачиков.

Розклад. Записувати розклад в блокноті – вчорашній день. Гарно оформлений в мобільному додатку, який вміє нагадувати про пари, значно покращує бажання їх відвідувати. Тримати себе в тонусі і нічого не забувати допоможе додаток iStudiez, в якому можна один раз внести розклад і потім завжди знати, які пари і в який день повинні бути. Додаток цінний ще й тим, що дає змогу фіксувати завдання і навіть вести облік оцінок. Також можна поставити нагадування про черговий реферат, модуль, залік чи іспит. Розробник: Enfiero Incorporated.

PhotoMath. Цей додаток для миттєвого розв’язання математичних задач і рівнянь – справжній подарунок студентам. Додаток вирішує лінійні рівняння, отримує корінь з числа, підносить до степеня, розв’язує арифметичні задачі й навіть показує покроковий алгоритм розв’язку. PhotoMath використовує камеру смартфона, оптичне розпізнавання символів і виконує потрібні обчислення. Розробник: Microblink [1].

Gradeview. Система дає змогу вносити свої оцінки і бачити скількох ще балів не вистачає для кожного з предметів до певного рівня. Також в додатку можна порівнювати свої досягнення із досягненнями інших студентів. Додаток працює на операційних системах IOS та Android і є безкоштовним.

Flatastic. Додаток допомагає організувати спільний побут в гуртожитку. Програма нагадає користувачеві, що він сьогодні черговий, а також повідомить, хто, що і де в гуртожитку готує. Зробивши якусь корисну справу для співмешканців – винісши сміття чи прибравши книжкову полицю, користувач може повідомити своїх друзів і отримати від них похвалу – у вигляді багатьох смайликів-сердечок. Автор:Themeforest.net [2].

Отже, мобільні програми можуть допомогти в навчанні, в посякденому житті, що дає змогу ефективно розподілити свій час і нічого не забути.

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

  1. ТОП-7 додатків до смартфону, які полегшать студентам навчання. URL: https://gazeta.ua/articles/science/_top7-dodatkiv-do-smartfonu-yaki-polegshat-studentam-navchannya/670235. (дата звернення: 10.03.2018).
  2. Визначено три найкрутіших додатки для навчання. URL: http://studway.com.ua/apps-for-study. (дата звернення: 10.03.2018).

6 Replies to “Осіпенко В.Ю. “НАБІР МОБІЛЬНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ СТУДЕНТА””

  1. На мою думку ця стаття є актуальною в наш час, дає відповіді на мої запитання. Рекомендую поцікавитись цією статею.

  2. Дана стаття є дуже корисною і пізнавальною. Тут викладено багато корисних програм, якими я в подальшому спробую скористуватись.

  3. Додаток будильник, можна і не встановлювати. Це є стандартна програма, яка уже встановлена в прошивку телефона.
    Додаток Flatastic, не всі люди живуть в гуртожитку. І як на мене ця програма не є актуальна для студента.
    Також можна відокремити те, що не у всіх людей є телефони на операційні системі iOS i Android.

  4. Додаток PhotoMath не кожному студенту потрібен, не в кожній спеціальності вивчається математика.

  5. Володимир в статті вказав важливі додатки які допомагають нам економити час та сили. Він вказав для чого потрібен кожен додаток і розписав їх головні функції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Введіть цифри, що зображені у квадратах *