Дата зміни інформації:

ВИКОРИСТАННЯ JАMBOARD ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

БІЛИК К.О.

студентка 1 курсу, факультету фізики, математики та інформатики

Науковий керівник: Тітова Л.О.

викладач-стажист кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій

Уманський державний педагогічний університет

 імені Павла Тичини

На сьогоднішній день дистанційне навчання – це вже реальність. Навчаючись дистанційно освоюєш багато нових можливостей у роботі з різноманітними онлайн-сервісами та програмним забезпеченням, для онлайн-навчання. Щоб навчатися дистанційно потрібно лише смартфон чи персональний комп’ютер з доступом до мережі Інтернет.

Під час дистанційного навчання ми використовуємо різні програми та сервіси. Одним із таких є безкоштовний веб-сервіс Google Meet, що дає змогу створювати групову конференцію і тим самим виходити на зв’язок з викладачем. Але для виконання практичних робіт, під час яких необхідно показати практичні навички, наприклад з математики, самого лише сервісу відеотелефонного зв’язку не достатньо. Під час відвідування університету розв’язувати задачі можна на звичайній дошці. Але на сьогоднішній день в умовах пандемії ми не можемо цього зробити. Тому під час дистанційного навчання ми використовуємо дошку Jamboard, що є досить зручним виходом з даної ситуації.

Jamboard – це безкоштовний інтерактивний сервіс від Google, через який можна передати всі ваші власні ідеї, працювати та розв’язувати задачі. Користуватися цією дошкою можна з будь-яких гаджетів.

На відміну від звичайної дошки, Jamboard не має обмежень за розміром вільного місця і кількістю учасників, які можуть одночасно працювати на ній у режимі реального часу. А саме головне, після закінчення опрацювання на дошці, можна вільно та без проблем завантажити собі на ґаджет для подальшого опрацювання чи повторення. Безкоштовний додаток Jamboard для IOS та Android дозволяє підключитися до сеансу Jam кожному учаснику конференції [1].

Таким чином, в умовах дистанційного навчання Google Jamboard є незамінним помічником при вивченні дисциплін фізико-математичного циклу.

Список використаних джерел

  1. Jamboard – інтерактивна дошка для спільної роботи від Google. Cloudfresh – Premier Google Cloud & Zendesk Partner в Україні, Польщі, Чехії, Катарі, Нідерландах. URL: https://cloudfresh.com/jamboard/(дата звернення: 12.04.2021).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Введіть цифри, що зображені у квадратах *