Майстер-клас “Використання програмного засобу еХе для створення електронного підручника”

18 листопада 2011 р. о 9:00 на базі фізико-математичного факультету (кафедра інформатики та ІКТ, ауд.315) проведено майстер-клас “Використання програмного засобу еХе для створення електронних підручників” (викладач Ткачук Г.В.).

В роботі майстер-класу взяли участь вчителі інформатики шкіл міста Умані та Уманського району. Зокрема, викладачі  Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка, вчителі  Уманської міської гімназії, Паланської, Ладижинської, Текучанської, Ятранівської, Оксанинської, Бабанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рижавського НВК.
Стеценко Надія Миколаївна від імені зав.кафедрою повідомила про актуальність проведення даного майстер-класу, про важливість створення електронних засобів навчання та їх використання в навчальному процесі, побажала учасникам натхнення та творчої наснаги у роботі майстер-класу.

59925787Ткачук Галина Володимирівна розпочала майстер-клас з актуалізації опорних знань вчителів інформатики і зупинилась на виділенні основних компонентах електронного підручника.

59933232Після проведення дискусії, робота майстер-класу набула практичного характеру, під час якої вчителі ознайомились з основними можливостями програмного засобу еХе і створили фрагменти електронних підручників з інформатики.

072892196401695183385575По завершенні майстер-класу кожен учасник отримав сертифікат, який засвідчує його роботу у майстер-класі та набуття нового досвіду щодо створення електронних підручників.