Семінар-навчання для викладачів

3-4 січня 2012 року на кафедрі інформатики та ІКТ проводився семінар-навчання за інноваційною програмою «INTEL®Навчання для майбутнього». Викладачі кафедри активно обговорювали можливості застосування у своїй діяльності проектних форм і методів управління навчально-пізнавальною діяльністю студентів, що дало б змогу переорієнтуватися на розвиток творчої особистості майбутнього вчителя, який би зумів перебудувати методику трансформування знань і вмінь і активно використовував би проектну організацію діяльності школярів.
За допомогою мультимедійного комплексу викладачі кафедри презентували власні розробки проектної діяльності з використанням інформаційних й комунікаційних технологій (використання комп’ютерних програм та сучасних інформаційних ресурсів у тому числі і мережі Інтернет) для вивчення навчального матеріалу та у виховній роботі зі студентами.