Відкрите заняття з Інформатики старшого викладача кафедри Колмакової Віри Олексіївни

18 лютого 2014 на другому курсі в 24 групі (ІІІ пара, ауд.315) старшим викладачем кафедри Колмаковою В.О. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Інформатика» на тему «Комп’ютерне моделювання фізичних процесів засобами MS Excel».

IMG_1998

Відкрите заняття відвідали завідувач кафедри Ткачук Г.В., старший викладач кафедри Паршукова Л.М., співробітник кафедри Петренко А.А.

IMG_2010

На лабораторному занятті було розглянуто етапи створення комп’ютерної моделі фізичного явища починаючі з вербальної і закінчуючи побудовою комп’ютерної графічної моделі в MS Excel. Теоретичні відомості було поєднано з експериментальними дослідженнями.

IMG_2002

Comments are closed.