Викладач кафедри Троян Сергій Олександрович провів лекцію «Захист інформаційного суверенітету України та інформаційна безпека дітей і молоді»

15 вересня викладач кафедри інформатики та ІКТ Троян Сергій Олександрович провів лекцію на тему «Захист інформаційного суверенітету України та інформаційна безпека дітей і молоді» для студентів 1-5 курсів фізико-математичного факультету.

lekc1

Під час лекції, Сергій Олександрович торкнувся поняття інформаційного сувернітету держави, описав основні його ознаки та способи порушення. Особливу увагу викладач приділив опису явища інформаційної війни, його проявів та наслідків, повідомив основні способи протидії інформаційній агресії та рівні захисту від неї. Частину лецію було присвячено способам захисту інформації та порадам щодо ефективного інформаційного пошуку із співставленням фактів та детальною перевіркою достовірності отриманих відомостей.

lekc2