Відкрита лекція доцента кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Надії Миколаївни

26 вересня 2014 року на ІІ курсі фізико-математичного факультету була проведена відкрита лекція з педагогіки: «Форми організації навчання», яку провела доцент кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Надія Миколаївна.

O

Поєднання презентації лекції зі словесним викладом навчального матеріалу сприяло свідомому засвоєнню знань студентами, активізації  їх навчально-пізнавальної діяльності.

O

Яскраві малюнки та схеми, які служили опорними сигналами,  дозволили  лектору повніше і ґрунтовніше розкрити зміст теми, зекономити навчальний час на занятті та підвищити міцність запам’ятовування теоретичного матеріалу, який вдало переплітався із прикладами шкільного життя.

Присутні на відкритій лекції викладачі факультету відмітили високий науково-методичний рівень заняття та високий професіоналізм лектора.