Кафедра інформатики та ІКТ – організатор наукового форуму

Традиційно вже кілька років поспіль кафедра інформатики та ІКТ виступає організатором наукового форуму по організації роботи на базі платформи Moodle, який об’єднує викладачів кафедри, факультету та університету в цілому.

4 лютого таке зібрання мало на меті доведення до широкого загалу та обговорення особливостей організації тестового контролю на базі платформи Moodle.

1

З доповіддю виступила доцент кафедри інформатики та ІКТ, канд. пед наук Надія Миколаївна Стеценко, яка на прикладі навчального курсу «Педагогіка» продемонструвала власні тестові розробки, особливості оцінювання робіт студентів та важливість даної роботи в умовах дистанційного навчання.

2

Члени кафедри перебували протягом цього часу в режимі он-лайн. Багато запитань поступило від викладачів кафедри вищої математики та методики навчання математики, кафедри фізики та асторономії та їх викладання та спеціальних дисциплін щодо організації тестового контролю. Члени кафедри із задоволенням відповідали на численні запитання.

3

Технічну сторону оформлення тестових завдань на платформі Moodle охарактеризував Паршуков Сергій Васильович.

Робота виявилася результативною і цікавою.