Розумна перерва

В рамках декади інформатики організовано конкурс “Розумна перерва”. Дай відповідь на всі поставлені питання вірно та отримай приз у вигляді додаткових балів з Методики навчання інформатики. Спробуй свої сили, здобудь перемогу!

Конкурс на кращий Веб-сайт

Конкурс на кращий Веб-сайт На факультеті фізики, математики та інформатики проходить голосування за кращий Веб-сайт, створений на базі cms WordPress. Віддавати свої голоси за найкращий проект можна до закінчення екзаменаційної сесії. В конкурсі приймають участь такі сайти: 1. mstrokovagallery.zzz.com.ua 2. creeperoks.adr.com.ua 3. it-svit.zzz.com.ua 4. cybergaming.xyz

Досвід використання хмарних технологій

15 грудня 2016 року відбулося 2-ге засідання школи професійного зростання молодого викладача, яке було присвячене використанню  хмарних технологій у навчально-пізнавальній діяльності. Кафедра інформатики та ІКТ активно включилася в роботу Школи та презентувала свої доповіді на її черговому засіданні.

Вітаємо Кагала Олександра

Позитивним досвідом співпраці компанії SAS та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала участь студента 3-го курсу факультету фізики, математики та інформатики Кагала Олександра який під керівництвом доцента  кафедра інформатики та ІКТ  Просянкової-Жарової  Т.І., взяв участь у конкурсі наукових робот SAS Institute Україна.

Cтудентський подкаст

На факультеті фізики, математики та інформатики започатковано студентський подкаст. Podcast — це студентське радіо, яке розповсюджуються інтернетом та відтворюється на портативних медіа-програвачах чи персональних комп’ютерах. Радіопередачі, які пропонують для прослуховування студенти ІІ та ІІІ курсу мають різноманітну тематику. Наразі свої роботи представили Благий Олександр та Read More …

Інноватика: теорія та практика

23.09.2016 р. на кафедрі інформатики та ІКТ відбувся навчально-практичний семінар «Використання технологій дистанційного навчання як засобу впровадження інноваційних форм навчання», на якому викладачі кафедри обговорювали функціональні можливості різних версій платформи MOODLE, альтернативних платформ дистанційного навчання та використання хмарних технологій у дистанційному навчанні.

МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «МЕДІАБЕЗПЕКА ТА ІНТЕРНЕТ-ГРАМОТНІСТЬ. ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЗАХИСТ ВІД НЕПОТРІБНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

25 жовтня 2016 року на базі кафедри інформатики та ІКТ відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар «Медіабезпека та Інтернет-грамотність. Психологічний захист від непотрібної інформації». У роботі семінару також взяли участь кафедра вищої математики та методики навчання математики і кафедра фізики і астрономії та методики їх викладання.

Звіт аспірантів та здобувачів кафедри інформатики та ІКТ

20 жовтня 2016 року на засіданні кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій заслухали звіт аспірантів і здобувачів про виконану наукову роботу за 2015-2016 навчальний рік.