Звіт викладачів про наукову роботу за 2016-2017 н. р.

11 жовтня 2017 року на засіданні кафедри інформатики та ІКТ заслухали звіти викладачів про виконану наукову роботу за 2016-2017 навчальний рік.

Сучасне інформаційне суспільство вимагає від наших науковців розробки та впровадження в освітній процес нових методів та технологій навчання із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, тому теми наукових досліджень викладачів кафедри інформатики та ІКТ є досить актуальними в умовах глобальної комп’ютеризації.

Протягом звітного періоду науковці  працювали не лише над своїми науковими дослідженнями, а також проводили апробацію наукових досліджень на різних семінарах та інтернет-конференціях, були учасниками онлайн-курсів, займались розробкою дидактичного забезпечення навчальних дисциплін.

Ми бажаємо нашим викладачам скорішого досягнення поставлених цілей та успіхів в науковій діяльності!